Biżuteria na prezent dla kobiety

Nie ma kobiety, która nie lubi być obdarowywaną – zwłaszcza wtedy, kiedy niespodzianką ma być wyjątkowa biżuteria. Jubilerskie drobiazgi z powodzeniem kradną serca zarówno młodszych, jak i starszych przedstawicielek płci pięknej. Jeżeli jednak zamierzasz ofiarować tego typu prezent, musisz mieć na uwadze parę zasad. Podpowiadamy, czym kierować się, wybierając biżuterię dla kobiety.

Damska biżuteria – dla małych dziewczynek i modnych kobiet

Kryterium wieku ma ogromne znaczenie podczas wyboru odpowiedniej biżuterii na prezent. Drogocenne drobiazgi są ofiarowywane już kilkuletnim dziewczynkom, na przykład z okazji pierwszej komunii świętej lub urodzin. Wtedy należy postawić na bardzo delikatne, subtelne ozdoby. Będą to niewielkich rozmiarów kolczyki, łańcuszki lub pierścionki z cyrkoniami. Można wybrać biżuterię kolorową, z florystycznymi motywami, ze srebra lub złota.

Niezwykle modnymi ostatnimi czasy wśród nastolatek i młodszych dziewcząt są tak zwane „charmsy”. To rodzaj biżuterii modułowej – do bransoletki przyczepia się specjalne zawieszki przedstawiające różne przedmioty lub zwierzęta.

Wybierając prezent dla dorosłej kobiety, dobrze znać jej gust. Na wszystkie okazje sprawdzą się szykowne bransoletki albo broszki. To zawsze stosowny podarunek, bez względu na rodzaj utrzymywanych z nią relacji. Klasyczne modele, z wyjątkowymi kamieniami, to strzał w dziesiątkę, jeżeli chcesz sprawić przyjemność lubiącej tego typu ozdoby kobiecie.

Biżuteria dla kobiet – podarunek na wyjątkowe okazje

Rocznica ślubu? Awans w pracy? A może narodziny dziecka? Właściwym wyrazem uznania oraz wdzięczności w tych sytuacjach będzie elegancka biżuteria. Żona na pewno doceni nie tylko pamięć o ważnej dla niej dacie, ale też nietuzinkowy wisior czy efektowną kolię. To idealna okazja, aby ofiarować wybrance swojego serca stylowe kolczyki, które podkreślą kolor jej oczu. Zawsze w dobrym tonie będzie także podarowanie szykownego pierścionka. Natomiast seniorkom – np. babciom do gustu przypadną większe brochy i korale.

Komentarze (0)

Brak komentarzy w tym momencie.