Biżuteria na rocznicę ślubu - jaką wybrać, żeby zachwycić drugą połówkę?

Rocznica ślubu to ważne święto dla małżonków, które warto odpowiednio celebrować i cieszyć się przeżytym wspólnie czasem jeszcze bardziej niż zwykle. Warto powspominać jeden z najpiękniejszych dni w życiu, a także udać się na uroczystą kolację lub spędzić romantyczny wieczór w domu. Nieodłącznym elementem świętowania jest też wzajemne obdarowanie się prezentami. Warto, aby było to trafione podarunki, które sprawią radość małżonkowi, a ponadto będą długotrwałe. Takim właśnie prezentem jest biżuteria, wbrew pozorom to nie tylko idealny podarunek od męża dla żony, ale również odwrotnie.

Biżuteria dla żony 

Niemal każda kobieta uwielbia nosić biżuterię, a nowe kolczyki czy naszyjnik, które powiększą kolekcję, są zawsze udanym prezentem. Wystarczy odpowiednio dobrać biżuterię. Przed udaniem się do jubilera lub odwiedzeniem sklepu internetowego warto zwrócić większą uwagę na to, jaką biżuterię preferuje małżonka. Niektóre kobiety kochają złote, inne wolą srebrne wyroby jubilerskie, a jeszcze inne chętnie mieszają oba kruszce. Kolejnym ważny aspektem jest to, czy małżonka woli delikatną i minimalistyczną biżuterię czy bardziej okazałe modele. Oczywiście trzeba też dobrze dobrać odpowiednią kategorię biżuterii, ponieważ niektóre z Pań uwielbiają kolczyki, a inne nie mają nawet przekutych uszu, bo preferują naszyjniki i bransoletki czy pierścionki.

Warto dobrze przemyśleć wybór, aby nie podarować czegoś, co nie będzie chętnie noszone. Jeśli wybór padnie na pierścionek, trzeba pamiętać, aby wybrać odpowiedni rozmiar. W tym celu najlepiej „podkraść” pierścionek, który aktualnie nosi małżonka i go zmierzyć. Wyborem, kory może spodobać się większości Pań będzie łańcuszek celebrytka z nieskończonością symbolizującą trwałość małżeństwa lub złote kolczyki (jeśli małżonka ma przekute uszy). Oczywiście niemal każdą Panią ucieszy biżuteria diamentowa, która jest bardzo efektowna i romantyczna.

Prezent dla małżonka


Biżuteria męska zyskuje na popularności i większość Panów chętnie po nią sięga, w związku z tym warto podarować drugiej połówce sygnet, bransoletkę czy łańcuszek. Zasada jest taka sama jak w przypadku kobiet – warto zaobserwować, w jakiej biżuterii małżonek czuje się najlepiej – czy ma być to coś rzucającego się w oczy, a może coś skromnego. Jeśli do tej pory małżonek rzadko nosił biżuterie, warto delikatnie podpytać, czy woli złoto czy srebro. Dla panów, którzy nie są przekonani do męskiej biżuterii dobrym prezentem mogą być spinki do mankietów lub krawata.


Komentarze (0)

Brak komentarzy w tym momencie.