Ile czasu przed ślubem należy kupić obrączki?

Kupienie obrączek to jedna z ważniejszych spraw, którą należy załatwić przed ślubem. Zamiast zwlekać z nią do ostatniej chwili, lepiej kupić obrączki odpowiednio wcześniej, by zaoszczędzić sobie nerwów i dokonać najlepszego wyboru. Sprawdź, kiedy kupić symbol mającego połączyć Was węzła małżeńskiego i jakie modele obrączek będą modne w nadchodzącym sezonie.

Nie kupuj obrączek „na ostatnią chwilę”

Największym błędem, popełnianym przez przyszłych małżonków, jest zwlekanie z kupieniem obrączek, tymczasem im wcześniej, tym lepiej. Pamiętaj, że w przypadku obrączek wykonywanych za zamówienie, na przykład ze specjalnym grawerem, czas oczekiwania może wynieść około miesiąca. Optymalnie będzie kupić obrączki najpóźniej trzy miesiące przed ślubem, a najbezpieczniej nawet pół roku wcześniej. Dzięki tak długiemu terminowi, zyskacie czas, aby porównać oferty kilku salonów jubilerskich i zastanowić się, jaki wzór obrączek byście sobie życzyli.

Nie warto podejmować decyzji o zakupie obrączek ślubnych zbyt pochopnie, bowiem jest to zakup, który będzie towarzyszył Wam przez całe życie, również w trakcie codziennych czynności. Ważne zatem, aby obrączki w stu procentach odpowiadały Waszym gustom. Pamiętaj również, że w sezonie, kiedy najczęściej organizuje się śluby, czyli przede wszystkim latem i wiosną, czas oczekiwania na obrączki może się znacznie wydłużyć, dlatego warto zacząć rozglądać się za nimi już wcześniej. W końcu wcześniejszy zakup obrączek pozwoli lepiej zorganizować budżet na ślub i wesele. Jedna pozycja bowiem będzie mogła być już usunięta z długiej listy kosztów.

Jakie obrączki są modne w 2021 roku?

Dysponując odpowiednim zapasem czasu na zakup obrączki, możesz wybrać model, który wzbudzi twój największy zachwyt. Jesteś zwolennikiem tradycyjnych rozwiązań? Wybierz klasyczne, tradycyjne złote obrączki wersji wypukłej lub wklęsłej. Pragniecie podkreślić waszą odrębność lub macie inna gusta? Zdecydujcie się na dwie różne obrączki, różniące się kolorem, profilem lub wzorem, a także dodatkami. Nowożeńcy w sezonie 2021 mają również do wyboru tradycyjne gładkie obrączki lub obrączki ze wzorem, wrażającym gusta i upodobania przyszłych małżonków. Co więcej, obrączki ze wzorkiem przypominają codzienną biżuterię i pasują nawet do casualowego stroju.

Cenicie sobie luksus i elegancję? Wybierzcie modne w tym sezonie obrączki z diamentowymi paskami z białego złota lub ekstrawaganckie obrączki z czarnym wzorem. Rok 2021 to również rok popularności obrączek z białego i żółtego złota, pasujących zarówno do złotej, jak i srebrnej biżuterii. Ponadczasowym rozwiązaniem są natomiast obrączki z grawerem w postaci imienia przyszłego małżonka lub małżonki i daty ślubu. Na obrączce wygrawerować można także odciski palców lub datę ślubu w formie kodu kreskowego.

Komentarze (0)

Brak komentarzy w tym momencie.