Modne pierścionki zaręczynowe

Kiedy kobiety z niecierpliwością oczekują na najważniejszy pierścionek w ich życiu, mężczyźni zachodzą w głowę, jaki spodoba się ich wybrance. Wybór nie jest prosty, gdyż wybór modeli i kruszców, z których mogą być one wykonane, przyprawia o zawrót głowy. Modny pierścionek zaręczynowy będzie nieustannie przywoływał na myśl wyjątkowe chwile. Jakie trendy obecnie rządzą wśród biżuterii dla narzeczonych?

Coś dla zwolenników klasyki

„Diamenty są najlepszymi przyjaciółmi kobiety” to nie tylko słowa, które wyśpiewywała kilka dekad temu Marilyn Monroe, ale zdanie, które wzięła sobie do serca zdecydowana większość mężczyzn myślących o oświadczynach. Oszlifowany diament, czyli brylant, to klasyczny i jeden z najbardziej lubianych kamieni zdobiących pierścionek zaręczynowy. Nieważne, jakiej będzie wielkości – to ponadczasowy symbol służący wyrażaniu uczuć. Pasuje do niego zarówno białe, jak i żółte złoto. Taki pierścionek nigdy nie wyjdzie z mody, a kobieta będzie mogła nosić go do praktycznie każdej stylizacji. Szerokość i kształt pierścionka powinny być dostosowane do wielkości samego kamienia oraz charakteru przyszłej panny młodej.

Udany mariaż tradycji i nowoczesności

Dla tych, którzy nie mogą się zdecydować, czy wybrać pierścionek wykonany z białego, czy też z żółtego złota, mamy dobrą wiadomość. Bardzo modne są obecnie modele, w których dwa kolory tego kruszcu przeplatają się, tworząc efektowną kompozycję. To biżuteria zaręczynowa polecana szczególnie kobietom, które lubią oryginale ozdoby, ale jednocześnie cenią sobie klasyczną formę. Można również skusić się na wybór wyjątkowego, kolorowego kamienia. Diament doskonale zastąpi czarujący szmaragd, szafir lub rubin.

Pierścionki zaręczynowe z wyobraźnią

Coraz częściej można zobaczyć na dłoniach narzeczonych pierścionki „niedomknięte”. Zazwyczaj mają one dwa kamienie na końcach przerwanego okręgu. Znając osobowość swojej przyszłej narzeczonej i wiedząc, że preferuje ona nietuzinkową stylistykę, warto przemyśleć wybór pierścionka, który przedstawia na przykład dwie splecione ręce.

 

Komentarze (0)

Brak komentarzy w tym momencie.