Obrączki z grawerem - hit czy kit?

Obrączki ślubne to od wieków symbol oddania i zawarcia związku, który jest trwały i pełen uczuć. Nosimy je na placu, żeby przypominały nam o współmałżonku i były świadectwem szczerej miłości. Wiele osób chce, by ich obrączki były jeszcze bardziej spersonalizowane, w związku z czym niektórzy decydują się na tzw. grawer, czyli napis lub symbol umieszczony po wewnętrznej stronie. Forma takiego graweru zależy przede wszystkim od nas. Czy obrączki z grawerem dalej są na czasie? I dlaczego warto się na nie zdecydować?

Grawer - tradycja w nowym wydaniu

Dekoracja w formie graweru nie jest niczym nowym. Kiedyś wykonywano go metodą ręczną, a dziś używany jest do tego specjalistyczny laser. Przyszli małżonkowie często decydują się na taki dodatek, żeby w jeszcze większym podkreślić wyjątkowość obrączek, bardziej je spersonalizować i dopasować do swoich preferencji. Główną zaletą zdobienia jest możliwość stworzenia oryginalnej pamiątki, która za każdym razem przypomni nam o tym wyjątkowym dniu. Usługa grawerowania dostępna jest często już na etapie zamawiania obrączek, a wykonanie napisu wliczone jest z góry w cenę zestawu. Stworzenie graweru nie wpływa na wydłużenie czasu potrzebnego do wykonania samych obrączek, dzięki czemu możemy się cieszyć spersonalizowanymi elementami bez dłuższego oczekiwania. Wszystko to sprawia, że obrączki z grawerem to absolutny hit i sposób na to, by klasyczny pierścień stał się symbolem naszej miłości. 

Rodzaje graweru

Grawer, jaki możemy wykonać zależy od dostępnej powierzchni oraz od naszej pomysłowości. Możemy zdecydować się na grawer tradycyjny w postacie daty ślubu, czy imienia współmałżonka. Inne elementy, jakie możemy umieścić na obrączkach to m.in. data pierwszego spotkania, czy data zaręczyn. W formie graweru doskonale prezentują się także krótkie sentencje o miłości w języku polskim lub angielskim. Nie musimy jednak wybierać jedynie spośród różnego rodzaju napisów. Dokładność metody laserowej, jaka jest stosowana do wykonywania takich ozdób sprawia, że możemy zdecydować się także na dowolny symbol lub bardziej skomplikowany obiekt, taki jak linie oznaczające bicie serca naszego partnera. Pamiętajmy, że najważniejsze jest to, by grawer wyrażał nasze uczucia i odpowiadał naszym upodobaniom. 

Komentarze (0)

Brak komentarzy w tym momencie.