Skup złota w Katowicach – płacimy od ręki!

W naszym sklepie jubilerskim Trójca Gold z siedzibami w Katowicach i Jaworznie zajmujemy się nie tylko sprzedażą wyjątkowej biżuterii, ale również oferujemy usługi skupu złota. Jeżeli mają Państwo na sprzedaż złotą biżuterię lub też inne przedmioty wykonane ze złota, jesteśmy w stanie odkupić je od Państwa w atrakcyjnych cenach.

Złoto należy do jednych z najcenniejszych metali szlachetnych, które stanowią również sposób na lokatę kapitału. W ostatnich latach ceny złota sukcesywnie pięły się w górę i obecnie są na atrakcyjnym poziomie, dlatego przy sprzedaży można uzyskać wysokie wypłaty. W naszym sklepie wychodzimy naprzeciwko oczekiwaniom Klientów i zajmujemy się skupem złota w różnych postaciach.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

  • wyróżniają nas bardzo atrakcyjne ceny skupu
  • jesteśmy w stanie zaproponować Państwu bardziej atrakcyjne ceny, niż konkurencja
  • skupujemy różne rodzaje złotych przedmiotów – także można sprzedaż u nas złom złoty
  • błyskawiczna wycena – nasi specjaliści będą mogli przeprowadzić ją od razu i zaproponować Państwu odpowiednią cenę
  • płatność gotówką od ręki – z nami nie muszą Państwo czekać na wypłatę pieniędzy, ponieważ przekazujemy je od razu po zawarciu transakcji
  • istnieje możliwość negocjacji cen – jeżeli mają Państwo na sprzedaż większą ilość złota, jesteśmy gotowi do negocjacji
  • miła obsługa i bezpieczeństwo – kładziemy nacisk na komfort naszych Klientów i ich pełne zadowolenie

Wszystkie z tych zalet powodują, że jesteśmy tak często wybieranym skupem złota. W Katowicach, Jaworznie i okolicach mamy szerokie grono Klientów.

Od czego zależy cena złota w skupie?

Na wysokość sprzedaży złota w skupie wpływa szereg czynników, które zmieniają się przez cały czas, co powoduje, że jednego dnia mogą Państwo uzyskać większą, innego mniejszą sumę.

Największy wpływ na cenę ma wobec tego aktualna cena złota na giełdach międzynarodowych, która kształtowana jest przez popyt i podaż. Również ważna jest próba złota, czyli inaczej „zawartość złota w złocie”. Najwyższą próba to 999, czyli stop zawiera wówczas 99,9% czystego złota. W innych próbach, na przykład 750 czy 585 czystego złota jest odpowiednio 75% oraz 58,5%.

Cena jest wobec tego ustalana indywidualnie na podstawie próby złota oraz jego wagi – w naszym sklepie jubilerskim wykonujemy wyceny od ręki.

Złoto jako rozliczenie

Wychodząc naprzeciwko oczekiwaniom naszych Klientów, przyjmujemy złote przedmioty i złom w formie rozliczeniowej na bardzo korzystnych warunkach. Jeżeli chcą Państwo zakupić w naszym sklepie jubilerskim pierścionki zaręczynowe, obrączki ślubne, kolczyki czy innego rodzaju biżuterię, jesteśmy w stanie wycenić dostarczony nam złom złoty, a następnie odliczyć jego cenę przy zakupie.

Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek dodatkowe pytania związane ze świadczonymi przez nas usługami skupu złota, prosimy o skontaktowanie się z nami telefonicznie lub e-mailowo lub też zachęcamy do odwiedzenia nas osobiście w naszym sklepie znajdującym się przy ul. Mickiewicza 18/2 w Katowicach.

Sklep jubilerski Trójca Gold – skup złota Katowice – zapraszamy do skorzystania z naszych usług!