Wyjątkowe pierścionki na zamówienie

Co zrobić, gdy w szerokiej ofercie pięknych pierścionków nie ma tego wyjątkowego i wymarzonego? Mamy na to sposób, ponieważ jubiler Katowice wykonuje pierścionki na zamówienie. Pierścionek często bywa prezentem i to z różnych okazji: urodzin, rocznicy, komunii, a przede wszystkim zaręczyn. Dlatego pierścionki zaręczynowe na zamówienie wykonywane są najczęściej.

Masz gotowy projekt w głowie? A może szukasz po prostu połączenia kamieni i kruszców, jakiego nie znalazłeś w naszej ofercie, ale nie wiesz dokładnie jak taki pierścionek miałby wyglądać? Skontaktuj się z nami!

Pierścionki na zamówienie – zaręczyny to wyjątkowa okazja

Nie możesz znaleźć odpowiedniego pierścionka na zaręczyny? Być może Twoja wybranka uwielbia złote pierścionki z koralami i nosi tylko takie? Albo perły w białym złocie? A może po prostu masz swój pomysł na stworzenie pierścionka, który Ją zachwyci? Pierścionki na zamówienie są w Twoim zasięgu! Skontaktuj się z nami, a wykonamy dla Ciebie idealny pierścionek, którym przypieczętujesz swój związek.

Kiedy pierścionki zaręczynowe na zamówienie to dobry pomysł?

  • gdy w ofercie nie ma tego, czego szukasz – zdajemy sobie sprawę z tego, że nasza oferta choć bardzo szeroka i obejmuje modele zarówno nowoczesne, retro, klasyczne, pierścionki obrączkowe i wiele innych, to jednak może nie być w niej tego, czego aktualnie szukasz;
  • w ofercie jest ładny pierścionek, ale chcesz go lekko zmodyfikować np. wymieniając kamień na inny lub dodając do niego jakiś drobny element;
  • masz swoją koncepcję na temat pierścionka zaręczynowego i wiesz jak powinien wyglądać, a może nawet masz już w głowie gotowy projekt, który my wykonamy;
  • znasz ulubione kamienie swojej wybranki i wiesz, czy woli złoto żółte czy białe, ale nie do końca wiesz, jak powinien wyglądać wymarzony pierścionek – postaramy się pomóc, wykonując projekt. Jeśli go zaakceptujesz, przystąpimy do dzieła!

Pierścionki na zamówienie to doskonały pomysł, stworzenie czegoś wyjątkowego, czego nie będzie nosić żadna inna kobieta jest warte swojej ceny!

Pierścionki zaręczynowe na zamówienie – wyjątkowy podarunek

Pierścionki na zamówienie to wspaniałe rozwiązanie dla prawdziwych indywidualistów. To także dobra okazja do wykazania się dla osób kreatywnych - możesz stworzyć swój projekt samodzielnie! Nie tylko pierścionki zaręczynowe na zamówienie mogą być wykonane przez naszych jubilerów. Dobrą okazją jest także rocznica ślubu, urodziny czy komunia. Okolicznościowy napis lub data na szynie pierścionka również jest dobrym pomysłem.

Pierścionki na zamówienie już zawsze kojarzą się z wyjątkowym dniem i osobą, która podarowała spersonalizowany prezent. Wybieraj spośród doskonałej jakości kruszców: pierścionki zaręczynowe na zamówienie mogą by wykonane z żółtego lub białego złota próby 585, do tego wybierz ulubiony kamień – brylant, cyrkonię w dowolnym kolorze, perłę, koral, opal i wiele innych szlachetnych kamieni, które tak lubią kobiety. Mamy wiele możliwości do wyboru!

Czy pierścionki na zamówienie są lepsze od tych gotowych?

Staramy się, żeby nasza oferta była szeroka, tak, by odpowiadała jak największej liczbie potencjalnych klientów. Pierścionki na zamówienie są wyjątkowe jak wszystkie personalizowane prezenty, które powstają z myślą o ukochanych osobach. Możesz mieć od początku do końca wpływ na wygląd pierścionka, który podarujesz ukochanej.

Nasi klienci mają różne potrzeby, dlatego liczymy się z tym, że ktoś może nie znaleźć tego czego szuka, wtedy pierścionek na zamówienie jest doskonała opcją. Oprócz tego możemy polecić wiele gotowych, pięknych pierścionków, idealnych na okazję zaręczyn i wiele innych wyjątkowych chwil. Bardzo lubiane i przystępne cenowo są pierścionki z cyrkonią, subtelne, kobiece i w różnych stylach – znajdzie się pośród nich coś, co spodoba się młodej dziewczynie, jak i dojrzałej damie. Równie chętnie wybierane są pierścionki z brylantem, o których zaletach i urodzie nie trzeba chyba nikogo przekonywać.

Wszystkie pierścionki z naszej oferty prezentują się wyjątkowo i są wykonane z dbałością o każdy najdrobniejszy szczegół – przekonaj się, wybierając gotowy produkt lub pierścionek według indywidualnego projektu!